2019. június 6-15.

Programok

Versenyprogram Színház

EGY ZABIGYEREK KÉK HÁTTÉR ELŐTT...

Tamási Áron Színház
Rendező: Radu Afrim
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 6, 16:30
Versenyprogram Színház

KARENINA, ANNA

JÓZSEF ATTILA SZÍNHÁZ
Rendező: Telihay Péter
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 6, 20:00
Színház

PÁRATLAN PÁROS 2.

A Madách Színház előadása

Kodály Központ
június 7, 19:00
Versenyprogram Színház

10

RADNÓTI SZÍNHÁZ
Rendező: Sebestény Aba
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 7, 20:00
Színház Előadóművészet Egyéb

A BRÉMAI

A Nyílt Fórum felolvasószínháza

Művészetek és Irodalom Háza
június 8, 15:00
Színház INGYENES Egyéb

SZÉKELY CSABA SZÍNHÁZA

Könyv- és lapbemutató beszélgetés

Cooltour Café Pécs
június 8, 15:00
Versenyprogram Színház

KARTONPAPA

VÖRÖSMARTY SZÍNHÁZ
Rendező: Hargitai Iván
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 8, 17:00
Versenyprogram Színház

A DIKTÁTOR

VÍGSZÍNHÁZ
Rendező: Eszenyi Enikő
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 8, 19:00
Színház Előadóművészet INGYENES Egyéb

AZ EGYSE

A Nyílt Fórum felolvasószínháza

Művészetek és Irodalom Háza
június 9, 15:00
Színház

A PÁL UTCAI FIÚK

A Vígszínház előadása

Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 9, 19:00
Versenyprogram Színház

JEANNE D ARC

KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ
Rendező: Hegymegi Máté
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 9, 20:00
Színház Előadóművészet INGYENES Egyéb

ÉLETIGEN

A Nyílt Fórum felolvasószínháza

Művészetek és Irodalom Háza
június 10, 15:00
Színház Koncert Egyéb

ELDOBOTT SZERELMEK

Játék, felolvasva Ady Endre asszonyairól két részben

Zsolnay Negyed
június 10, 17:30
Versenyprogram Színház

WOYZECK

NEMZETI SZÍNHÁZ
Rendező: ifj. Vidnyánszky Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 10, 18:00
Versenyprogram Színház

ROZSDATEMETŐ 2.0

KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ
Rendező: Máté Gábor
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 10, 20:30
Színház INGYENES Egyéb

SZAKMAI BESZÉLGETÉS A ROZSDATEMETŐ 2.0-RÓL

Moderátor: Lévai Balázs

Művészetek és Irodalom Háza
június 11, 11:00
Színház Előadóművészet INGYENES Egyéb

TISZAVIRÁG ÉS BÖLÖMBIKA

A Nyílt Fórum felolvasószínháza

Művészetek és Irodalom Háza
június 11, 15:00
Versenyprogram Színház

VÁNYA BÁCSI

VÁCI DUNAKANYAR SZÍNHÁZ/BARTÓK KAMARA
Rendező: Yaroslav Fedoryshyn
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 11, 17:00
Versenyprogram Színház

CALIGULA HELYTARTÓJA

NEMZETI SZÍNHÁZ
Rendező: Szász János
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 11, 20:30
Versenyprogram Színház

A TRIBÁDOK ÉJSZAKÁJA

PINCESZÍNHÁZ
Rendező: Kiss Csaba
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 12, 19:00
Színház

ÁLLAMI ÁRUHÁZ

JEGYÉRTÉKESÍTÉS FELFÜGGESZTVE

Kodály Központ
június 12, 19:00
Színház

HOLT KÖLTŐK TÁRSASÁGA

A Veszprémi Petőfi Színház előadása

Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 12, 19:00
Színház INGYENES Egyéb

SZAKMAI BESZÉLGETÉS A TRIBÁDOK ÉJSZAKÁJÁRÓL

Moderátor: Lévai Balázs

Művészetek és Irodalom Háza
június 13, 11:00
Színház Előadóművészet INGYENES Egyéb

FÉLELMEINK

A Nyílt Fórum felolvasószínháza

Művészetek és Irodalom Háza
június 13, 15:00
Versenyprogram Színház

SECONDHAND

Örkény Színház
Rendező: Bagossy László, Kovács D. Dániel, és az SZFE hallgatói
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 13, 18:00
Versenyprogram Színház

MI TÖRTÉNT BABY JANE-NEL

SZABADKAI NÉPSZÍNHÁZ
Rendező: Galambos Péter
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 13, 20:30
Versenyprogram Színház

IDIÓTA

CSOKONAI SZÍNHÁZ
Rendező: Sardar Tagirovsky
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
június 14, 18:00
Színház

AZ ÜVEGBÚRA

Az Örkény Színház előadása

Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
június 14, 19:00
Színház INGYENES Egyéb

NYÍLT FÓRUM

Június 8. és 13. között

Művészetek és Irodalom Háza
Minden nap
© 2016, POSZF Kft. Minden jog fenntartva.